Blackmt2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Blackmt2

Blackmt the best server of metin2
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 FunKyMT2

In jos 
AutorMesaj
xxlxxx




Mesaje : 1
Data de înscriere : 20/07/2010

FunKyMT2 Empty
MesajSubiect: FunKyMT2   FunKyMT2 Icon_minitimeMar Iul 20, 2010 12:14 am

Nume Server FunKyMT2

Owner:Flopy
Server Status:Online

MC:Nu e necesar. Se poate juca numai cu clientul serverului.

Rate1000%
Experienta:1000%
Yang:1000%
Obiecte:1000%
Fierar:Nu e cazul.este in magazin metal magic.iar itemele sint +9

Timp Online:Pt. inceput 07 am - 00 pm Daca vor fi mau multi posibil nonstop
Buguri Rezolvate:Nu aven buguri
Regat:Oricare dar e preferabil albastru pt. inceput.
Forum:Nu avem. Posibil in viitor.
Site: http://funkymt2.hi2.ro/index.php
Reg: http://5.53.216.46
Client& Luncher: megaupload.com 8V5XYOE8

Hamachi:FunKyMT2_1
FunkYMT2_2
FunKyMT2_3
FunKyMT2_4
FunKyMT2_5 mai cream daca este necesar.

Parola Hamachi:Fara parola
Video:Fara momentan
Poze:Fara momentan

Descriere: FunKyMT2 este un server PVM, cand intri nu vei primi lvl,iteme ori yang de la GM. Vei avea posibilitatea de a primi cal militar inca de la lvl 1,skill G & P de la NPC in functie de lvl care al ai.Vei gasi magazinele full de iteme +9,freze,licori,si tot ce ai nevoie sa cresti cat mai repede.
Bonusuri: Max-HP 10000,CON-500,STR-200,INT-200,DEX-200
Teleporter in toate mapele jocului.
Am bagat la share Clientul meu in care am implementat toate armele noi.De aceea nu sfatui sa se intre fara clientul meu..nu veti vedea armele noi.
Daca in momentul cand dai join la reteaua de hamachi la nick-ul tau scrie GM,GA.SGA..samd, risti sa fii exclus din retea.Inspectorii de metin sa se abtina..nu am nevoie de comentariile voastre.
Fiecare jucator are dreptul la un singur acont.Daca gasesc inca unu pe IP-ul tau, al sterg pe cel mai mare.

ACCEPTUL IN RETEAUA DE HAMACHI O FAC MANUAL.DUPA CE AI DAT JOIN ASTEAPTA SA ITI DAU ACCEPTUL.

MU SE DA GM,ITEME,YANG,LEVEL.

PS. DACA NU AI CHEF SA JOCI NU IMI OCUPA LOCURILE DE POMANA.VA ASTEPT CU DRAG DOAR PE CEI CARE CU ADEVARAT LE PLACE JOCUL SI VOR SA SE DISTREZE. BAFTA MULTA !!!

Nu mai intrati sa creati conturi e pomana, daca nu va e a juca!!!!! E serverul meu si imi asum dreptul de a primi doar pe cine vreau eu sa joace...asa ca frustratii sa ma mai slabeasca cu vizitele inutile! Smile
Sus In jos
 
FunKyMT2
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Blackmt2 :: Prima categorie :: Primul forum-
Mergi direct la: